ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14477082
*
nr 1447 7082
Spegel
1950-tal, G&T, 103x62cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 20:42:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/2 22:54:36
1
Vinnande bud
7/2 18:39:14
2
350 kr
7/2 18:39:14
1
400 kr (Budbetjänt)
7/2 20:31:07
2
450 kr
7/2 20:31:07
1
500 kr (Budbetjänt)
7/2 20:31:37
2
600 kr
7/2 20:31:37
1
700 kr (Budbetjänt)
7/2 20:32:01
2
800 kr
7/2 20:32:01
1
900 kr (Budbetjänt)
7/2 20:34:28
2
1.000 kr
7/2 20:34:28
1
1.100 kr (Budbetjänt)
7/2 20:37:31
2
1.200 kr
7/2 20:37:31
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1447 7082
Spegel
1950-tal, G&T, 103x62cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/2 22:54:36 | 1 | Vinnande bud |
7/2 18:39:14 | 2 | 350 kr |
7/2 18:39:14 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:31:07 | 2 | 450 kr |
7/2 20:31:07 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:31:37 | 2 | 600 kr |
7/2 20:31:37 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:32:01 | 2 | 800 kr |
7/2 20:32:01 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:34:28 | 2 | 1.000 kr |
7/2 20:34:28 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:37:31 | 2 | 1.200 kr |
7/2 20:37:31 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27